OPRAVDU SE STALO: Vlčák kousl do mříží, otekl mu čumák a zasekl se. Uvězněné zvíře vysvobodili hasiči

10.12.2022 10:35 2409 zhlédnutí
Autor článku
Oldřich Hájek

Pardubice - Tomu neuvěříte. Velmi dramatické chvíle zažila v pátek 9. prosince odpoledne v Pardubicích majitelka štěněte Československého vlčáka, když se mu čumák s pořádnými tesáky zasekl mezi oka klece.

Vše se odehrálo v bytě. Čumák pejskovi natekl a on už se nemohl ani hnout. Přivolaní hasiči se snažili, aby pejskovi se jménem Eimi co nejrychleji pomohli. Tesáky působily opravdu hrozivě.

Hasiči pomoci pákových kleští velmi opatrně odstřihli zarytá oka klece z oteklého čumáčku a psa během devíti minut od ohlášení události na tísňovou linku zachránili. Pes neutrpěl žádné zranění.

Za bleskurychlou záchranu tleskáme.

Informace o autorovi Oldřich Hájek
Novinář, zakladatel regionálních on-line novin ze skupiny e-deniky.cz.

Líbil se vám článek?
(0 hlasů)
Zprávy
Ilustrační foto
Předchozí článek Oldřich Hájek  09.12.2022 1214
Počet výjezdů stále roste. Krajští záchranáři by proto mohli v České Třebové získat novou výjezdovou základnu
Pardubický kraj - S nově zvoleným vedením České Třebové jednal ve středu odpoledne hejtman...
Zprávy
Ilustrační foto
Následujicí článek Oldřich Hájek  12.12.2022 1706
Silničáři ukázali plány na stavby silnic v Pardubickém kraji na několik let dopředu
Pardubický kraj - Celá řada důležitých dopravních staveb vznikne v následujících letech na...

Štítky: Hasiči pes Regiony

Nové články

K tématu